Opublikowano

Marta Szloser

Zapalona miłośniczka książek pisze od najmłodszych lat. Mieszka we Wrocławiu z mężem i pluszowymi zwierzakami. Pracuje w bibliotece. Prowadzi w niej liczne spotkania autorskie oraz warsztaty plastyczne i papiernicze. Ma 160 zainteresowań i nigdy nie wiadomo, czym zajmie się w następnym miesiącu. 

Poza tym gotuje i wymyśla nowe potrawy. Dlatego niektórym z was jest znana, jako autorka trzech książek kulinarnych z przepisami na zdrowe dania bez glutenu, a często także całkowicie wegańskie.

Marta przyznaje, że uwielbia kontakt z naturą, a szczególnie wyjazdy nad morze. Najlepsze pomysły przychodzą jej do głowy wtedy, gdy jest na spacerze bez telefonu, i bez notesu. Albo w trakcie mycia naczyń – zupełnie jak Agacie Christie.

W dorobku swoim ma publikacje również dla dzieci („Ten Drugi”, „Okruszki”). W Literówce publikuje swoje cudownie poetyckie „Warstwy”. Pokazuje w nich to, co na pierwszy rzut oka nam ucieka lub jest zupełnie niewidoczne. Drugą książką jest „Smakowita zielenina” – nietypowa książka kucharska dla dzieci.

Więcej: facebook.com/MartaSzloser/ i nakuchennymprogu.pl