KULTURALNE WAKACJE 2017 DO KOŃCA WRZEŚNIA W WARSZAWIE

Kiedy pojawiła się możliwość wzięcia udziału w serii wydarzeń pt. "KULTURALNE DZIECI", od razu ją przyjęliśmy. Gry miejskie, planszówki, spektakl oraz książki czekają na dzieci wraz z rodzicami w każdą sobotę i niedzielę do końca września. Każde spotkanie trwa od 10:00 do 14:00 godziny i odbywa się w różnych dzielnicach Warszawy. Nasze tytuły zawsze są częścią tych spotkań. Dodatkowo w grze miejskiej, oprócz planszówek i gadżetów, książki z serii o Krzysi są nagrodami w grze miejskiej.


IMIENINY JANA KOCHANOWSKIEGO 2017


Coroczne Imieniny Jana Kochanowskiego, organizowane przez Bibliotekę Narodową w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie były kolejną okazją do poznania autorki baśni pt. „Koniberki”.
Jak wiadomo, bez czytelnika nie ma autora, a książka z dedykacją nabiera nowej mocy. ;) 


2 - 4 VI 2017 ODBYŁ SIĘ II FESTIWAL KSIĄŻKI W OPOLU  


 

Nasza autorka, Weronika Szelęgiewicz promowała swoją baśń dla dzieci pt. "Koniberki". Rozmowa z dziennikarzami Radia Opole i Radia Doxa. 

21 - 23 IV 2017 - TARGI KSIĄŻKI W BIAŁYMSTOKU

 

To był nasz pierwszy udział w Targach Książki. Dzięki swojej obecności mogliśmy przedstawić się białostockim dzieciom, zyskać nowych fanów serii o Krzysi i dowiedzieć się, że "Koniberki" były tematem pracy plastycznej pewnej młodej czytelniczki.

 
Radio Zielona Góra
. Rozmowa z Anną Seniuk na temat roli słuchowisk i audiobooków w budowaniu wyobraźni u dzieci. Rozmowa jest podzielona na dwie części:
fragment pierwszy        fragment drugi


 
IV 2017 byliśmy na TARGACH KSIĄŻKI DZIECIĘCEJ „Przecinek i Kropka”Literówka w akcji czyli bliżej młodego czytelnika.
Pierwsza edycja imprezy pod szyldem Empiku.
 


Rozmowa z naszą wydawczynią, Iwoną Stabeusz o audiobooku "Proszę słonia" i o nagrodzie "Najlepszy audiobook dla dzieci 2014", jaką nasze wydawnictwo otrzymało od Komitetu Ochrony Praw Dziecka.